BricsCAD V21 - Instalace

07.05.2021

V současné době je pro uživatele BricsCAD připravena nová verze a to BricsCAD V21. Pojďme se podrobně podávat na její instalaci.

Po stažení a spuštění instalačního souboru BricsCAD se nám otevře průvodce instalace produktu. Vybereme možnost "další" a pokračujeme na další krok instalace.

V dalším kroku instalace je třeba odsouhlasit podmínky licenční smlouvy a následně kliknout na tlačítko Další.

V okně s možností výběru cílové složky vybereme místo umístění, kam chceme daný produkt nainstalovat a následně klikneme na tlačítko Další.

V posledním kroku před samotnou instalací se nám objeví kontrolní okno s nastavením instalace. Pokud jsme všechny předchozí kroky nastavili správně, pokračujeme kliknutím na tlačítko Nainstalovat.

V okně si vybereme zda-li požadujeme vytvoření zástupce programu na ploše nebo zobrazení poznámky v vydání. Jakmile máme vybrány dostatečné úlohy, tak pokračujeme kliknutím na tlačítko Další.

Provedeme výběr formátů souborů, které mají být asociovány s aplikací. Pokud chceme asociovat všechny soubory v seznamu, klikneme na tlačítko Vše. Po výběru přípon souboru pokračujeme dál přes tlačítko Další.

Nyní čekáme až se produkt BricsCAD nainstaluje. Obvykle čekáme několik minut (záleží na rychlosti PC).

Po nainstalování produktu si můžeme vybrat, zda-li se má automaticky BricsCAD spustit či nikoli, a následně kliknout na tlačítko Dokončit.